«Не залишайте свою дитину без нагляду!» - Ліговці Краматорська попереджали краматорчан

27.07.2017


«Ви знаєте, де ваша дитина зараз?», -  з такими словами до дорослих звернулися майбутні  поліцейські, які вже б’ють тривогу, адже щомісяця самовільно залишають домівки близько 50 дітей.

Сьогодні активі учасники ГО «Ліги майбутніх поліцейських»   проводили інформаційну акцію серед  батьків та бабусь, яким розповідали про безпеку, що стосується дітей. Останнім часом максимум уваги Лігівці та правоохоронці приділяють інформуванню батьків про належний догляд за дитиною.  Сьогодні помічники поліцейських звертали увагу дорослих  на правові підстави відповідальності дорослих перед законом. Діти надавали рекомендації дорослим: ваша дитина - ваша відповідальність.

Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну та  кримінальну відповідальність.  Батьки мають знати, де і з ким знаходиться їх дитина у будь-який час. Залишення дитини без нагляду може призвести до нещасного випадку чи безвісного зникнення. Опиняючись наодинці з вулицею, дитина може стати жертвою злочину.

Лігівці розповсюджували інформаційні буклети  з попередженням - «Не залишайте свою дитину без нагляду!» на дитячих майданчиках, громадських зупинках, у дитячому кафе, та навіть зайшли до дошкільного закладу, в якому поспілкувалися з керівником, та просили батькам довести інформацію про збереженню життя і здоров’я їх дітей.

Пам’ятайте, дитина постійно потребує батьківської уваги !

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас