З городів дружківчан правоохоронці вилучили 59 кущів коноплі (ФОТО)

25.07.2017


В ході перевірки оперативної інформації співробітники Дружківського відділення поліції вилучили на території двох приватних домогосподарств спочатку 18, а потім  41 кущ коноплі. В обох випадках господарі зізнаються, що вирощували посів конопель виключно для власних потреб.

Нещодавно працівниками сектору кримінальної поліції було отримано оперативну інформацію про те, що двоє дружківчан за місцем свого мешкання вирощують рослини коноплі.

Перевіряючи достовірність отриманих даних, правоохоронці навідались за вказаними адресами. Так, за місцем мешкання 53-річного чоловіка оперативники виявили на городі 18 кущів коноплі. Більшість рослин були дбайливо доглянуті, политі та присипані добривом. У другому випадку 39-річний господар ретельно приховував свою діяльність перед сусідами. Щоб великі рослини було менш помітними, чоловік придавлював їх цеглою, а інші ще достигали свого росту. Так за місцем мешкання чоловіка правоохоронці вилучили 41 кущ коноплі.

В обох випадках «аграрії» зізнаються, що вирощували нарковмісні рослини виключно для власного вживання без мети збуту.

Загалом правоохоронці вилучили та направили на експертизу 59 кущів конопель. За обома фактами відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.   

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета