Лігівці Краматорська долучились до інформаційної кампанії, спрямованої на протидію шахрайству (ФОТО)

17.06.2017


Сьогодні учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вийшли на вулиці міста, аби нагадати мешканцям, як не потрапити на гачок аферистів. Під час акції лігівці роздавали людям спеціально розроблені пам’ятки та видання «Поліція Донеччини» з детальними рекомендаціями захисту від банківського шахрайства. 

Виступи по телебаченню, зустрічі з трудовими колективами, розповсюдження листівок та інформаційних публікацій в засобах масової інформації, встановлення біг-бордів - правоохоронці Краматорського відділу поліції використовують різноманітні превентивні заходи аби уберегти громадян від шахрайських пасток. На сьогоднішній день у Краматорську зафіксовано 160 подібних злочинів. З них розкрито тільки третя частина.

Юні помічники поліції - учасники "Ліги майбутніх поліцейських" не залишились осторонь і залюбки приєднались до превентивних заходів, які проводять поліцейські. Сьогодні лігівці разом із правоохоронцями вирушили на вулиці рідного міста, де розповідали жителям про шахрайські схеми та застерігали, як їх оминути. А щоб громадяни краще засвоювали інформацію, залишали їм листівки та видання «Поліція Донеччини» з рекомендаціями, як вберегтись від шахрайства.

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас