Житель Краматорська в очікуванні рішення суду знов пішов на злочин та намагається уникнути відповідальності

17.06.2017


В Слов’янську 24 – річний чоловік угнав автівку, винайнявши евакуатор. Родичі затриманого зустрічалися з потерпілою і намагалися її переконати, що автомобіль вони «придбали» у її чоловіка і ніякого злочину не було. Сьогодні йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Окрім цього Краматорським міським судом розглядається справа щодо його причетності до незаконних збройних формувань.

Нагадаємо, що до поліції із заявою про викрадення автомобіля «Сузукі» з двору багатоповерхівки звернулася 36 – річна жінка. Також вона повідомила, що автівка була не «на ходу», вони з чоловіком збирали кошти на її ремонт. Декілька годин знадобилося поліцейським, щоб встановити і затримати зловмисника, який на евакуаторі відвіз машину в Краматорськ.

Викрадену машину чоловік поставив в житловому масиві Краматорська, неподалік від місця свого проживання. Зловмисник планував згодом відновити авто і зробити документи, проте не встиг – його затримали поліцейські.

Аби затриманий уникнув відповідальності, його родичі зустрічалися з власницею автомобіля і намагалися переконати її в тому що машину «чесно купили» начебто у її чоловіка і не було ніякого злочину. Але жінка знала, що ніякої «куплі - продажі» не було і при цьому всі документи і комплекти ключів були у неї. Остання розуміючи, що на неї намагаються тиснути викликала поліцейських.

Окрім цього відносно затриманого зібрана незаперечна доказова база щодо його причетності до незаконних збройних формувань. Матеріали справи направлені до Краматорського міського суду. Аби уникнути відповідальності під час досудового розслідування чоловік активно використовував громадськість та ЗМІ. Він виступав з заявами про те, що справа сфабрикована, а він законослухняний громадянин.

- Затриманий в обох випадках користується методами прямого або непрямого тиску на суд, свідків та інших учасників процесу. В зв’язку з чим, справу, щодо його причетності до незаконних збройних формувань, яку було направлено до суду ще в березні минулого року, не розглянуто. Але ніякі «брудні» методи не завадять правосуддю, - зазначив начальник управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області Артем Кисько.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета