Андрій Друмов: «Не можна довіряти незнайомим особам, а тим більше, якщо вони в телефонному режимі цікавляться особистими даними!» (ФОТО)

17.06.2017


Поліція Краматорська продовжує заходи з профілактики особливого виду злочину – шахрайств, число яких збільшується з кожним днем. Головна мета правоохоронців – це донести до найбільшої кількості громадян інформацію, яким чином не стати жертвою даного виду злочину і вберегти свої заощадження. Адже як кажуть «попереджений, значить озброєний». В рамках даних заходів відбулася чергова зустріч з жителями селища Ясногірка.

Для більш повного розуміння масштабу цієї проблеми, заступник начальника Краматорського відділу  поліції Андрій Друмов доповів статистику злочинів у Донецькій області і в місті Краматорську зокрема. Озвучив види і способи вчинення таких злочинів, а також розповів алгоритм дій у разі отримання телефонного дзвінка від нібито «представників банків» або «поліції», чи неочікуваних відвідувачів з «УТСЗН», «міськгазу» та інших служб.

Особливу увагу жителів було акцентовано на тому, що, ні в якому разі не можна піддаватися паніці – у будь-якій ситуації необхідно зберігати спокій і спробувати тверезо оцінити ситуацію. Головне – це пильність і увага. Не можна довіряти незнайомим особам, а тим більше, якщо вони в телефонному режимі цікавляться особистими даними. Для закріплення отриманої інформації кожен присутній отримав профілактичну пам'ятку з рекомендаціями, як вберегтися від шахраїв.

Зустріч виявилася досить продуктивною. Присутні ознайомилися з порядком реєстрації повідомлень по лінії «102», дізнались інформацію про свого дільничного офіцера поліції, місце і час прийому громадян, принцип та порядок роботи патрульної поліції міст Краматорська і Слов'янська.

Наприкінці зустрічі підполковник поліції закликав городян до взаємодії і співпраці з поліцією. Адже своєчасно надана інформація та повідомлення в поліцію про злочини і правопорушення дає можливість швидше відреагувати. Тільки спільними зусиллями поліції і населення, можливо досягти кращих результатів у забезпеченні порядку і безпеки в нашому місті.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас