Поліція Дружківки попереджає, не залишайте свої речі без нагляду!

17.06.2017


Співробітники поліції звертають увагу громадян на те, що крадіжки залишених без нагляду речей - один з видів найбільш часто скоюваємих злочинів. З початку року правоохоронцями Дружківського відділення поліції зареєстровано 212 фактів крадіжок, третина з яких – викрадення мобільних телефонів.

Таким чином, поряд з іншими причинами, що сприяють такого роду злочинів, необхідно назвати й те, що громадяни самі залишають своє майно без нагляду, яке стає легкою здобиччю для злочинців, які вчиняють крадіжки чужого майна в громадських місцях, установах, транспорті та місцях відпочинку.

Так наприклад, вчора до працівників Дружківського відділення поліції надійшло повідомлення від 46-річного місцевого мешканця про те, що під час відпочинку на вулиці з дітьми, невідомі викрали 2 телефони, які діти залишили на траві без нагляду.

Подібні повідомлення про крадіжки особистого майна надходять в поліцію досить часто. Розкрити даний вид злочинів і встановити осіб, які вчинили крадіжку, досить складно. Тому найкраще не допускати подібних фактів і вжити всіх заходів для збереження свого майна. А це залежить і від пильності та уважності самих громадян. Аби не стати жертвою подібних злочинів  правоохоронці звертаються до громадян проявляти більше уваги та нагляду за своїм майном, не довіряти не знайомим людям, не поспішати, щоб при цьому не забути про головне: не залишати речі в людному чи видному місці!

Якщо проти Вас скоєно злочин, як можна швидше повідомите про це в поліцію за номером 102. Чим менше часу пройде з моменту вчинення злочину, тим більше шансів затримати зловмисників по "гарячих слідах".

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас