Працівники Краматорського відділу поліції вдосконалюють знання зі службової підготовки

16.06.2017


З огляду на специфіку професії, працівники поліції навчаються протягом усього періоду служби в органах внутрішніх справ. Щотижня правоохоронці вдосконалюють знання та вивчають нормативну базу із змінами в чинному законодавстві.

Професійна підготовка особового складу поліції - це організований, безперервний і цілеспрямований процес з оволодіння знаннями, спеціальними уміннями і навичками, необхідними для успішного виконання оперативно-службових завдань. В складних умовах сьогодення працівники поліції, безумовно, повинні мати достатній рівень теоретичної і практичної підготовки, постійно працювати над підвищенням свого професійного рівня, вивчати та досконало знати нормативно-правові акти, регламентуючі службову діяльність органів внутрішніх справ.

Так під час чергового проведення дня занять, керівництвом Краматорського відділу поліції було приділено належну увагу правоохоронців з профілактики теми шахрайства. На сьогодні це один із найболючіших видів злочинів, який вкрай важко розкривати, тому кожний із співробітників поліції повинен вміти донести людині, як вберегтись від цього виду злочину.

Разом з тим, особовим складом вивчались такі теми як – «Діяльність органів Національної поліції з протидії насильства у сімейному середовищі», «Порядок перевірки власників зброї», «Протидія загрозі холодною зброєю, вогнепальною зброєю та підручними засобами» а також інші нормативно-правові документи, що регламентують діяльність працівників поліції ГУНП в Донецькій області.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас