День відкритих дверей в Олександрівському відділенні поліції (ФОТО)

16.06.2017


Щоб літні канікули у дітей шкільного табору Веселогірської ЗОШ проходили більш цікаво і безпечно правоохоронці запросили їх на екскурсію до місцевого відділення поліції. Співробітники показали дітям, як сьогодні працює поліція та нагадали про правила поведінки на дорозі.  

Сьогодні 16 червня 2017 року учні пришкільного табору Веселогірської загальноосвітньої школи взяли участь у заході «День відкритих дверей в Олександрівському відділенні поліції».

Дітей привітав начальник відділення полковник поліції Сергій Забор. Для маленьких гостей була організована екскурсія по відділенню поліції, в ході якої їм розповіли про особливості служби в даній структурі.

Крім того, для учнів було проведено короткий огляд зброї та спеціальних засобів, що перебувають на озброєнні правоохоронців, хлопці ознайомилися з засобами індивідуального захисту поліцейських, засобами радіозв'язку і службовим транспортом.  Велику увагу було акцентовано розповіді, щодо дотримання дітьми правил дорожнього руху під час канікул. На останок діти потрапили в серце будь-якого підрозділу поліції – чергову частину.

Зустріч вийшла пізнавальною і цікавою.

Олександрівське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас