Правоохоронці Олександрівки оперативно знайшли підлітка, що загубився в парку

16.06.2017


Жінка втратила з поля зору свого 15-річного сина, коли вони відпочивали з іншими батьками в парку «Ювілейний», з нагоди отримання дітьми шкільних атестатів. Доки всі присутні шукали зниклого хлопця на місці відпочинку, правоохоронці знайшли його вдома.

Отримавши повідомлення про зникнення неповнолітньої дитини, співробітники Олександрівського відділення поліції, відразу розпочали його пошук. 

Виявилось, що 52-річна мати хлопчика, самостійно виховує свого 15- річного сина. Цього дня разом з іншими батьками та його однокласниками вони  перебували в парку «Ювілейний» смт. Олександрівка з нагоди святкування  в отриманні їхніми дітьми атестатів про середню освіту. Вже через деякий час, мати помітила відсутність свого сина, та відразу почала телефонувати на його мобільний телефон, але його телефон не відповідав. Занепокоївшись, що з сином могло щось статись, жінка одразу зателефонувала на лінію «102».

Проведеним комплексом оперативно-розшукових заходів, працівники  Олександрівського відділення поліції знайшли хлопця за місцем його мешкання. Підліток зізнається, що просто забув сповістити маму, що він пішов до дому. З цього приводу поліцейський провели з хлопцем та його матір’ю  профілактичну бесіду, про недопущення в подальшому подібних випадків.

Олександрівське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас