Краматорські Лігівці побували з екскурсією у Києві (ФОТО)

16.06.2017


Дівчата з громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» Краматорська відвідали столицю України. Днями Лігівці разом з учнями школи № 16 Краматорська  приїхали до Києва та відвідали з екскурсією Верховну Раду України, побували в парламентському будинку та відчули себе майбутніми державо творцями.

Екскурсія розпочалась з пам'ятного знака засновникам Києва, де дітям розповіли про далеке минуле міста. Далі найвідоміші і старовинні пам'ятки Києва - Золоті ворота, Софію київську, пам'ятник Б. Хмельницькому, Андріївський узвіз, Пейзажну алею, Хрещатик, набережну Дніпра, по  якій пропливли катером.

Учасниця Ліги Тимофєєва Єлизавета розповіла, що це булла незабутня подорож містом Києвом, діти отримали масу емоцій. Столиця України вразила своєю архітектурою, пам’ятниками та привітними жителями. Звичайно всі дуже втомилися прогулюючись вулицями Києва, але школярі зробили дуже багато гарних фотографій, які залишаться  їм на згадку.

Після активної подорожі,  юні  мандрівники приїхали на залізничну станцію та поїхали в рідний Краматорськ. Поїздка до столиці не залишила байдужим нікого з лігівців. 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас