Лігівці Дружківки познайомились із творчістю Василя Стуса (ФОТО)

16.06.2017


Своє знайомство з життєвим і творчим шляхом Василя Стуса, діти громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» провели в стінах бібліотеки імені Лесі Українки. Присутні з головою поринули у цікаву розповідь бібліотекаря про видатного українського письменника, який загинув у боротьбі за незалежність.

Василь Стус - видатний український поет, блискучий перекладач, талановитий літературознавець, борець за волю України, патріот і правдолюбець. Юні поліцейські дізналися, що Василь Стус жив і загинув, щоб український народ мав те, що Богом дано кожному народу - свободу, незалежність, право на рідну мову, а і історичну пам'ять.

З великим інтересом діти розглядали фотодокументи, слухали аудіо записи віршів у виконанні самого автора. Розповідь бібліотекаря супроводжувався демонстрацією мультимедійної презентації, відео.

Наприкінці заходу присутні ознайомилися з поетичними збірками Василя Стуса та літературою, присвяченій життєвому і творчому шляху поета, та залишили для історії бібліотеки свої вислови та емоції на великому папері.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас