Віталій Максимів вислухав краматорчан

15.06.2017


Начальник Краматорського відділу поліції Віталій Максимів провів особистий прийом громадян, під час якого місцеві мешканці звернулися до полковника поліції за допомогою.

Головний поліцейський Краматорська провів особистий та виїзний прийоми громадян. Здебільше мешканці міста звертаються до керівника підрозділу з питаннями, пов’язаними з розслідуванням конкретних кримінальних проваджень.

На виїзний прийом в селищі Красноторське на зустріч до начальника поліції прийшла 52-річна місцева жінка, вона цікавилась у Віталія Максиміва, на якій стадії розслідування знаходиться її кримінальне провадження. Деякий час назад у неї з сусідкою стався конфлікт, в результаті чого остання побила жінку. Керівник поліції пообіцяв потерпілій все з’ясувати, та надати роз’яснення.

Під час особистого прийому до керівника поліції, звернувся і ще один чоловік, який за ухвалою суду намагається забрати арештований автомобіль, але є певні нюанси. Віталій Васильович пообіцяв у всьому розібратись та надати обґрунтовану відповідь

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас