«Дорослі, бережіть нас!» Діти Донеччини одночасно вийшли на площі своїх міст, аби закликати водіїв не порушувати правила дорожнього руху (ФОТО, ВІДЕО)

14.06.2017


Яскравий флешмоб, присвячний безпеці дорожнього руху, відбувся одночасно в 6 містах - Маріуполі, Краматорську, Бахмуті, Покровську, Слов’янську, Волновасі. Близько 1000 дітей та поліцейські зі всієї Донеччини об’єдналися, аби донести до кожного: на дорозі життя маленьких та беззахисних громадян – цілком у руках дорослих.

Ініціатором заходу виступила поліція Донецької області на чолі із заступником голови Нацполіції-начальником ГУНП в Донецькій області В’ячеславом Аброськіним. Мета поліцейських – привернути увагу суспільства на проблему дитячого травматизму на дорогах та попередити загибель дітей.

Кожні 15 хвилин в Україні трапляється ДТП, майже кожні 2 години гине людина. З початку року на Донеччині сталося 55 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 63 травмовано. Практично у всіх – винуваті водії. Намагаючись «проскочити» на червоне світло, вони забирають найдорожче – життя та здоров’я дітей.

В Краматорську на центральній площі міста зібрались сотні дітей із Краматорська, Дружківки та Олександрівки, правоохоронці, патрульна поліція молодь з «Ліги майбутніх поліцейських» та творчі колективи. Площа «Миру» сповнилася веселого дитячого гомону та щасливого сміху.

На початку заходу було встановлено телеміст з Маріуполем, де в цей же час проходив аналогічний квест. За допомогою прямого зв’язку із Маріуполем діти мали змогу одночасно звернутись до всіх водіїв Донецької області із закликом – «Дорослі, бережіть нас!».

Потім діти розділились на 6 команд для участі у квесті на знання правил дорожнього руху.

Доки одні учасники заходу виконували завдання, інші змогли насолодитися концертом, підготовленим місцевими колективами. Юні артисти продемонстрували творчі номери і навіть чарівні трюки на роликах.

Всі учасники квесту отримали масу позитивних емоцій. Після концерту відбулося нагородження переможців змагань. У підсумку – перше місце у квесті посіла команда "Королі великих доріг" з Краматорська, друге місце дісталося команді з Дружківки, а третє дітям з Олександівки.

Під час вручення призів начальник Краматорського відділу поліції Віталій Максимів зазначив, що всі учасники впоралися зі своїм основним завданням на відмінно, та привернули не аби яку увагу дорослих до проблеми порушення ПДР. Всі маленькі учасники дорожнього руху отримали від правоохоронців подарунки.

Такі правила безпеки на дорозі малеча запам’ятає на все життя.

Дружківський відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас