У дружківці правоохоронці виявили наркопритон

20.05.2017


37-річний чоловік влаштував зі своєї квартири місце для вживання наркотичних речовин для товаришів. Правоохоронці вилучили вже використані шприци, посуд, інгредієнти, що використовувались для виготовлення наркотику - метамфетамін, а також прекурсор соляної кислоти.

В ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання за лінією боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин співробітниками кримінального сектору поліції було отримано інформацію про те, що в однієї із квартир багатоповерхівки по вулиці Космонавтів виготовляють та вживають наркотики.

Реалізовуючи отриману інформацію, правоохоронці провели в помешканні раніше судимого за майнові злочини 37-річного дружківчанина огляд. За його результатами оперативники задокументували факт надання приміщення для виготовлення та вилучення наркотичних речовин.

На момент візиту співробітників поліції разом із господарем в оселі знаходились ще троє відвідувачів, які вже перебували в стані наркотичного сп’яніння.

Разом з тим в помешканні були виявлені використані медичні шприци, посуд в якому виготовлялась наркотична речовина, інгредієнти що використовувалась для виготовлення психотропної речовини - метамфетаміна, а також прекурсор соляної кислоти.

Всі речові докази були вилучені для  подальшого спрямування на проведення відповідної експертизи.

Даний факт зареєстрований та внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 317 (організація, або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, або психотропних речовин) та ч.1 ст.311 (Незаконне придбання та зберігання прекурсорів з метою виготовлення наркотичних речовин) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за вчинення таких злочинів – до 5 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета