Правоохоронці Дружківки розповіли школярам про негативні наслідки шкідливих звичок

13.02.2017


Усі заходи відбувалися не у форматі лекцій, а з використанням принципу діалогу. Мета – обмін інформацією і безпосередня участь підлітків в обговоренні наявних проблем.

Нещодавно працівниками ювенальної превенції Дружківки,  було проведено ряд зустрічей з учнями загальноосвітніх шкіл міста, щодо обговорювання з ними нагальних питань правового характеру.

Головною темою  на зустрічах поліції і учнів навчальних закладів, було вберегти дітей від вчинення ними правопорушень, а саме вживання наркотиків та алкоголю, дитячої злочинності, недопущення самовільного залишення домівок неповнолітніми та запобігання вчинення відносно них протиправних дій.

Правоохоронці навели конкретні життєві приклади згубного впливу шкідливих звичок та негативні наслідки, а також розповіли, що їх чекає на вулиці, як що вони прагнуть самостійного життя без опіки, піклування їх батьків.

Попередили учнів про відповідальність за вчинення злочинів. Адже будь-який необдуманий вчинок молодої людини згодом може перекреслити її долю, мрії, те чого вона прагнула у майбутньому.

Також не залишилась в стороні і тема соцмережі, де підлітки проводять досить багато часу та приймають участь у таких званих «групах смерті», що приводить до самогубства.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал