Поліцейські Дружківки викрили 17-річного крадія

08.02.2017


Днями хлопець таємним шляхом викрав із сараю домогосподарства мешканця с. Олексієво-Дружківка велосипед та металеві вироби. Частина викраденого вилучена та після проведення всіх необхідних слідчих дій буде повернута законному власнику.

На початку лютого до чергової частини Дружківського відділення поліції звернувся 40-річний чоловік - з його домогосподарства в с. Олексієво-Дружківка, яке він використовує під дачну ділянку, було викрадено велосипед та металеві вироби.

Оглянувши місце злочину, правоохоронці взялись відпрацьовувати коло осіб, які могли бути причетними до крадіжки. Серед місцевих мешканців селища оперативниками було встановлено правопорушника - ним виявився 17-річний підліток.

За відсутністю грошей та змоги їх заробити законним шляхом хлопець вирішив збагатитись протизаконно. Знаючи, що взимку в будинку ніхто не мешкає, він зважився на злочин. Виставивши скло з вікна сараю домогосподарства, підліток проник до приміщення та виніс звідти металеві запчастини зі стареньких холодильника і пічки, ще й прихватив з собою  велосипед. Частину вкраденого він встиг перепродати, іншу – вирішив залишити собі.

Наразі частину майна правоохоронці вилучили. За актом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому» Кримінального кодексу України, за що передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета