Правоохоронці притягнуть до відповідальності матір, яка навіть не знала, що її син втік у інше місто (ФОТО)

07.02.2017


Правоохоронці склали відносно байдужої матері адімнпротокол – жінка навіть не знала, що її син із Дружківки втік до Слов’янську. Лише завдяки пильності піших нарядів поліції правоохоронці звернули увагу на самотнього хлопчика на вулиці та вжили заходи до його безпеки.

Днями правоохоронці Слов’янська під час вечірнього патрулювання звернули увагу на хлопчика, який в вечірній час був один на вулиці та просив у перехожих гроші. З’ясувалось, що він - мешканець Дружківці, йому 11 років, та приїхав він у сусіднє місто «погуляти». Але  найцікавішим виявився той факт, що мати хлопчика навіть не збиралася звертатися у поліцію із заявою про зникнення дитини та не шукала його. За словами 55-річної жінки, яка, до речі, виховує ще сина 10 років та ніде не працює, хлопець сказав їй, що піде у бібліотеку, бо тільки там мав можливість вийти у інтернет, та пішов ще по обіді. Навіть вечері жінка не  звернулася по допомогу у поліцію для пошуків дитини.

Поліцейські відразу помістили хлопця в Центр соціально – психологічної реабілітації для дітей м. Слов'янська, а мати забрала його звідти наступного дня.

Наразі дружківські поліцейські склали відносно жінки протокол за с. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Хлопчик після проведеної з ним бесіди пообіцяв більше не тікати. Тепер ця родина буде під особою увагою правоохоронців.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета