У перехожого Дружківки поліцейські виявили наркотики

06.02.2017


Ввечері під час патрулювання вулиць Дружківки, до поля зору працівників ГШР потрапив нетверезий чоловік, який поводив себе зухвало. Під час складання адміністративного протоколу в кишені куртки правопорушника було виявлено наркотики.

Щоб місцеві мешканці почували себе у безпеці, правоохоронці щодня заступають на охорону публічного порядку, патрулюють вулиці, та протидіють правопорушенням.

Так, вчора ввечері близько 24.00, поліцейськими було виявлено чоловіка напідпитку. Він поводив себе агресивно, висловлювався нецензурною лексикою, чим саме і викликав до себе підозру.

За  появу у громадському  місці у п'яному вигляді відносно 36-річного дружківчанина правоохоронці склали протокол за ч.1 ст.178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Проте це було не єдине правопорушення перехожого. Під час огляду особистих речей, в присутності понятих  у нього було виявлено паперовий згорток  з подрібненою речовиною рослинного походження.

Речовий доказ вилучено та направлено на дослідження. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал