Правоохоронці Дружківки дбають про належне виховання дітей у родинах

04.02.2017


Вчора під час профілактичних рейдів «Сім’я» та «Діти вулиці», співробітники Дружківського відділення поліції разом із соціальними службами у справах дітей перевірили інформацію, отриману від громадян, щодо неналежного виховання дітей у окремих родинах міста.

Під час рейду правоохоронці разом із представниками соціальних служб відвідали 8 сімей, відносно яких була отримана інформація щодо неналежного виховання та утримання дітей.

В ході візитів до помешкань поліцейські цікавились побутовими умовами, в яких виховуються неповнолітні, їх харчуванням та вихованням, психологічним кліматом у родинах та якої допомоги вони потребують. В більшості випадків інформація не підтвердилась, а в деяких випадках правоохоронці провели з батьками профілактичні бесіди та дали час на вирішення побутових проблем.

Також співробітники поліції навідались до родини, де кілька місяців тому на початку зими, 4-річна дівчинка отруїлась чадним газом, від пічного опалення у будинку, де вони мешкали. Наразі життю маленької дитини нічого не загрожує, бо на час зими їх родину приютила 81-річна сусідка Валентина.

Старенька розповідає, що залишилась мешкати одна у великому будинку, тож коли дізналась про біду сусідів, вирішила їм запропонувати свій будинок та допомогу.

Завдяки цій небайдужій жінці, життя маленької дитини та ще її двох братиків в безпеці, пронизливий холод зими та наслідки пічного опалення їм більше не загрожують. На знак вдячності гості допомагають пенсіонерці дбати по господарству, підтримуючи тепло і затишок у її оселі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал