Краматорський крадій, який застряг у вікні квартири, мав причетність до незаконних збройних формувань

28.01.2017


53-річному чоловіку, який у грудні застряг у решітці квартири, яку обкрадав, було повідомлено про підозру у скоєнні 3 фактів крадіжок та причетності до незаконних збройних формувань.

Інцидент відбувся 15 грудня – тоді краматорські правоохоронці затримали неодноразового засудженого чоловіка, який застряг у віконній решітці квартири, в яку проник. Краматорчанин пробрався до оселі своєї знайомої, знаючи, що вона знаходиться на лікуванні у медичному закладі. З «полону» його довелось визволяти співробітникам ГУНС.Він має не одну судимість за різні види злочинів – від крадіжок до розбою, у місцях позбавлення волі провівне один десяток років. 

Поліцейські, маючи оперативну інформацію, відразу стали перевіряти його на причетність до скоєння ряду квартирних крадіжок у Краматорську. Дані підтвердилися – поліцейські довели скоєння чоловіком трьох крадіжок.

Крім того, з’ясувалося, що у 2014 році він вступив до лав бойовиків та місяць здійснював контрольно-перепускний режим на блокпості, розташованому неподалік від перехрестя вул. Совхозної та вул. О.Тихого мікрорайону «Станкострой». Чоловік пішов до терористів у надії заробити грошей та отримати притулок – бо на той час не мав постійного місця проживання.

Неодноразово судимому краматорчанину було повідомлено про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу - ст. 162 (Порушення недоторканності житла), ч.3 ст. 185 (Крадіжка) та ч.2 ст.260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета