Лігівці Краматорська разом з правоохоронцями відвідали родину, де дитина не відвідує заняття у школі

25.01.2017


До працівників поліції звернулась адміністрація ЗОШ № 18 з приводу не відвідування навчального закладу учениці 9 класу. Лігівці разом із правоохоронцями миттєво відреагували на повідомлення і відвідали цю родину.

Ситуація в сім’я дуже складна, адже батьки не достатньою мірою займаються вихованню  доньки, на дзвінки класного керівника не відповідають, до школи не приходять, зв’язку зі школою не підтримують. Учасники ліги майбутніх поліцейських Валерія Вирченко, Анастасія Кулай, Даниил Фещенко разом з працівником поліції ювенальної превенції Павлом Підгорним, директором навчального закладу та заступником директора з навчально-виховної роботи  направилися відвідати дану родину.

З’ясувалося, що  школярка займається в одному класі з   учасниками Ліги майбутніх поліцейських. По приходу до будинку прогульниця знаходилася вдома  разом  з батьком. В ході бесіди тато пояснив, що дочка не відвідує навчальний заклад у зв’язку з тим, що у школі канікули. Директор школи розповіла, що в навчальному закладі давно закінчилися канікули, та всі діти приступили до навчального процесу. Дівчина зізналася, що збрехала батькам та не ходила до школи, тому що не проявляє зацікавленості до навчального процесу. Учасники Ліги провели бесіду з дівчиною про необхідність отримувати знання та в подальшому вступити на навчального ВИШу.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета