Співробітники Краматорського відділу поліції знайшли 14-річну дівчинку у Києві

23.01.2017


14-річна дівчинка вирішила «погуляти» та виїхала із міста на декілька днів. Наразі підлітка повернуто матері, відносно неї за період відсутності не біло скоєно ніяких протиправних дій.

Нещодавно до поліції Краматорська звернулася місцева мешканка, в якої пропала 14-річна дочка. Дитина вийшла від бабусі, щоб зустрітися з матір’ю біля спортивного комплексу у центрі міста, але по дорозі зникла і на зв'язок не виходила.  Матір звернулася до поліції на наступний день після зникнення.

Виявилося, що дівчинка просто вирішила помандрувати та виїхала до столиці, де жила у хостелі. Коли у підлітка закінчилися гроші, вона зателефонувала мамі та сказала, що хоче повернутися додому. Зараз школярка вже передана батькам, за період мандрів відносно неї не було скоєно ніяких противоправних дій. Кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України,яке було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань,  буде закрите.

Співробітники поліції провели з ученицею профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки у подальшому та взяли цю родину під нагляд. По відношенню до матері буде складено протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Краматорський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета