Суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для чоловіка, причетного до серії значних крадіжок у Краматорську

15.01.2017


Вчора Краматорський суд обрав для 25-річного мешканця Макіївки, який підозрюється у скоєнні серії крадіжок із помешкань краматорчан, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Наприкінці грудня – початку січня в Краматорську відбувся цілий ряд крадіжок з характерним «почерком» - злодії попадали у житло, віджавши фомкою пластикові вікна на 1-2 поверхах. Як правило, здобиччю злочинців були коштовні цінності – гроші, ювелірні прикраси, хутряні вироби, техніка. За фактами були відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.  

Працівникам оперативного блоку вдалося встановити особу чоловіка, що був причетний при наймі до однієї крадіжки. 25-річний переселенець із Макіївки подарив викрадений планшет знайомій, яка знаходиться у Горлівці. Завдяки копіткій праці краматорських оперативників, цей планшет було повернуто законному власникові з окупованої території.   

«Краматорський суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту квартирному злодію, члену організованої групи, яка спеціалізувалася на різних по способу вчинення квартирних крадіжок. Затриманий зізнався в скоєнні щонайменше шести епізодів крадіжок із квартир краматорчан, однак речовий доказ вилучений тільки по одній із них, і то завдяки оперативній комбінації, в ході якої вдалось повернути викрадений планшет із (!) окупованої території. Туди ж, за наявною інформацією, збувалась і частина викраденого. Речовий доказ у встановленому порядку долучено до справи. Інші речі, вилучені у квартирі затриманого, наразі перевіряються на предмет викрадених, а частина з них відправлена на дослідження, - відзначив Віталій Максимів, начальник Краматорського відділу поліції. - Завдяки кропіткій праці оперативників, вдалось встановити так званих «подільників» квартирного злодія і на даний час тривають заходи із їх затримання». 

Тим не менш суд прийняв рішення та не заарештовувати підозрюваного. «Шансів на повернення викраденого (бо саме це найбільше цікавить потерпілих) з кожним днем все менше,  - констатує полковник поліції. - Поміщення затриманого за злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України в СІЗО, істотно би змінило картину даної справи».

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета