Чоловік, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, посварився с дружиною та помер (ФОТО)

13.12.2016


40-річний чоловік, який зловживав алкоголем, під час чергового спільного розпиття горілки з дружиною, посварився з нею та помер.

12 грудня до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення, що в одній із квартир будинку, розташованого по вул. Бикова знайдено труп чоловіка з ознаками насильницької смерті. Про те, що помер його 38-річний вітчим повідомив 26-річний хлопець. На місце події відразу прибула слідчо-оперативна група поліцейських.

Було встановлено, що потерпілий тривалий час зловживає алкогольними напоями із своєю 40-річною співмешканкою, під час чого між ними виникали сварки та нетривалі бійки. Також з’ясувалося, що того дня приблизно о 17.30 під час конфлікту між співмешканцями при якому був присутній і син жінки, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не утримавшись на ногах упав та лобом вдарився о журнальний стіл та помер.

Тіло чоловіка було спрямовано для проведення судово-медичної експертизи. Згідно висновкам експертів, смерть чоловіка наступила внаслідок крововиливу в мозок на тлі зловживання спиртним напоями та носить природний характер.  Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета