За добу у Краматорську зафіксовано 2 шахрайства

07.12.2016


Довірливі громадяни продовжують віддавати свої гроші шахраям. За минулу добу жертвами аферистів стали 54-річний краматорчанин та 30-річний мешканець Житомира.

Обидва чоловіка - потерпілі від операцій з банківськими картками. 54-річному краматорчанину зателефонував невідомий та представився співробітником служби безпеки банку, в який він мав карту. Аферист повідомив, що нібито доступ до карти намагалися «зламати», та щоб відновити захист, чоловіку потрібно буде повідомити коди, які йому буде надіслано на телефон. Чоловік виконав усі інструкції, внаслідок чого з його рахунку було знято 900 гривень. А у 30-річного мешканця Житомира з картки зникло 1 800 гривень – при цьому саму карту він нікому не передавав та постійно зберігав у себе. Наразі поліцейські встановлюють усі обставини злочину.

Обидва випадки внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліцейські ще раз наголошують на необхідності зберігати свої персональні данні та інформацію про свої рахунки у таємниці і не повідомляти їх стороннім особам.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета