Краматорські правоохоронці проводять профорієнтаціонну роботу з випускниками шкіл (ФОТО)

29.11.2016


Співробітники відділу кадрового забезпечення Краматорського відділу поліції проводять активну профорієнтаційну роботу з випускниками загальноосвітніх шкіл та запрошують абітурієнтів до вступу у профільні ВНЗ.

Краматорські поліцейські проводять постійну та систематичну роботу з дітьми. Особлива увага при цьому приділяється абітурієнтам. Адже, вибір професії для випускників – поворотний момент у житті. Кожен із підлітків має обрати подальшу професію, якою він хоче займатися у подальшому.

Нещодавно спеціалісти з відділу кадрового забезпечення завітали до шкіл Краматорська, щоб розповісти випускникам про професію поліцейського, її специфіку та важливість у суспільстві. Зараз йде активне реформування всієї системи, та від нових кадрів буде залежати її успішність та позитивні зміни.

Старшокласники із інтересом вислухали інформацію щодо вступу у профільні ВНЗ, порядок збору необхідних документів та відбору кандидатів. Діти задавали багато питань та зацікавилися пропозицією правоохоронців. Зараз молодь  вже звертається до відділу кадрів та обирає вищі навчальні заклади з денною формою навчання.

Нагадуємо, що Головне Управління Національної поліції в Донецькій області проводить відбір кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України у 2017 році з числа осіб цивільної молоді, що мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років.   

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета