Краматорські правоохоронці вилучили у 17-річного пасажира залізничного вокзалу наркотики (ФОТО)

29.11.2016


Учора під час складання адміністративного протоколу  відносно куріння в забороненому місці у 17-річного хлопця було знайдено та вилучено наркотичну речовину.

У полі зору співробітників Краматорського відділу поліції - посилена охорона важливих об’єктів інфраструктури, у тому числі залізничних і автовокзалів. Великий пасажиропотік вимагає уваги з боку правоохоронців, адже саме у такий спосіб до міста може потрапити, або навпаки, може бути вивезена зброя або наркотики.

Так, 28 листопада при патрулюванні залізничного вокзалу правоохоронці зупинили 17-річного мешканця Барвенківського району, який курив у забороненому місці. Його було запрошено до опірного пункту для складання адмінпротколу. При поверхневому огляді у кармані його куртки поліцейські виявили 4 паперових згортка рослинного походження з характерним запахом конопель. Юнак зізнався, що у згортках – наркотик. Коноплю він зірвав ще влітку у себе вдома, висушив та подрібнив для власного вживання. Речовину було вилучено та спрямовано на експертизу.

Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України.  

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета