Близько 170 правоохоронців заступили на оперативно-профілактичне відпрацювання Краматорської оперативної зони (ФОТО)

17.11.2016


В рамках всеукраїнських оперативно-профілактичних заходів, що проходять з 7 по 30 листопада, близько 170 правоохоронців з Краматорська, Головного управління Нацполіції в Донецькій області та військовослужбовців заступили на відпрацювання Краматорської оперативної зони.

Сьогодні о 7 ранку на центральній площі Краматорська відбувся публічний інструктаж правоохоронців, що почали триденне посилення відпрацювання Краматорської оперативної зони. Інструктаж нарядів провів начальник управління превентивної діяльності обласного главку Юрій Горустович, начальник управління кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області Артем Кисько та начальник Краматорського відділу поліції Віталій Максимів.

Співробітники Краматорського ВП посилені правоохоронцями з головного управління поліції Донецької області, Національної гвардії, військової службі правопорядку, державної служби охорони. Крім того, налагоджена комунікація та співпраця з управлінням патрульної поліції м. Краматорська та Слов’яньска.

Під час інструктажу Юрій Горустович звернув увагу поліцейських на по силенну перевірку будь-яких підозрілих громадян або об’єктів, відпрацювання оперативної  інформації про можливі злочини, а також профілактику скоєння правопорушень. Особовий склад орієнтовано на виявлення незаконної зброї та вибухівки, наркотичних речовин, осіб, причетних до НВФ та злочинців, що перебувають у розшуку.

Віталій Максимів підкреслив необхідність дотримання норм особистої безпеки та ввічливого спілкування з громадянами під час перевірок. «Містяни не повинні відчувати незручностей у зв’язку з відпрацюванням. Усі перевірки документів та транспорту повинні здійснюватись оперативно та коректно», - підкреслив очільник Краматорського ВП.

Сьогодні у Краматорську будуть працювати посилені патрулі та екіпажі місцевої поліції. Крім того, створено пересувні блокпости на в’їздах та виїздах з міста, посилено охорону усіх важливих об’єктів, блокпосту, залізничного та автовокзалу.

Краматорський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета