Краматорські поліцейські притягнули до відповідальності молодиків, що побили чоловіка у парку «Ювілейний»

27.10.2016


Два молодика, 20-ти та 17-ти років, під час конфлікту у парку «Ювілейний» спричинили чоловіку тяжкі тілесні ушкодження. Наразі їм повідомлено про підозру у скоєні злочину за ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Компанія з молодих людей пізно ввечері відпочивала у парку «Ювілейний». Під час відпочинку між хлопцями та співробітниками одного із кафе, яке там розташоване, виник конфлікт, який переріс у бійку. Два молодика 20-ти та 17-ти років побили чоловіка, який побіг за ними із ножем. Один з них наніс чоловіку удар лівою ногою в праву скроневу частину голови. Від сили завданого удару той, не утримавшись на ногах, впав спиною на асфальт. Коли чоловік підвівся та спробував встати на ноги, інший хлопоець підійшов до нього, та умисно ліктем правої руки завдав удар в область носа, від чого той знов впав на асфальт. В результаті противоправних дій потерпілому було заподіяно переломи кісток голови та забій головного мозку.

Після бійки нападники втекли з місця події. Постраждалий відразу відмовився від лікарського огляду, але наступного дня його стан змусив звернутися до медиків, які, у свою чергу, повідомили про подію до поліції.

Оперативно-розшуковими заходами особи нападників поліцейськими були встановлені і наразі їм повідомлено про підозру у вчинені умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, скоєне групою осіб – ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Краматорський відділ поліції

Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета