Допоможіть встановити особу загиблого!

21.10.2016


21.10.16 близько 00.20 на ст. Прокатчик вантажний електропотяг здийснив наїзд на пішохода, в результати чого останній помер. Особу померлого наразі не встановлено.

Краматорська вантажний потяг, рухаючись в напрямку залізничного вокзалу м. Краматорськ біля станції «Прокатчик» на залізничну колію вибіг невідомий чоловік, та зупинився між рейками за 15 метрів до вантажного локомотива. Машиніст здійснив екстрене гальмування, та здійснив наїзд на невідомого чоловіка.

Прикмети невідомого : зріст 170-175 см, середньої статури, на вигляд 50 років, волосся темне середньої довжини. Був одягнений : синя футболка, джемпер, куртка легка чорного кольору, брюки сірого кольору, туфлі коричневого кольору. Приймаються заходи щодо встановлення особи невідомого.

Під час огляду речей трупу у останнього у правій кишені брюк було виявлено ключі фірми «Ельбрус», документів, що підтверджують особу трупу виявлено не було.

При огляді трупу на тілі особливих прикмет у вигляді шрамів або татуювань виявлено не було.

Особу трупу на даний час не вставлено. Примети – чоловік приблизно  40-50 років.

Співробітники поліції звертаються до громадян, яким відома особа загиблого, зателефонувати за номером 0999426068 або 102.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета