Краматорські поліцейські затримали зловмисника, що пограбував неповнолітнього

19.10.2016


Співробітники Краматорського відділу поліції знайшли та затримали неодноразово судимого 21-річного місцевого мешканця, що пограбував неповнолітнього. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру та заарештовано.

Наприкінці вересня  до поліції звернувся 15-річний юнак. Виявилося, що ввечері біля одного з домів по вул. Ювілейній до нього підійшов малознайомий хлопець. Юнак сидів на лавочці з телефоном, який йому дала подруга та ненадовго відійшла. Хлопець відразу перейшов «до справи» - начав вимагати, щоб юнак позичив йому грошей. Коли той відповів, що не має готівки, зловмисник ривком вирвав у нього з рук телефон та пішов. Потерпілий відразу звернувся до поліції.

Оперативно-розшуковими заходами співробітники кримінальної поліції встановили та затримали грабіжника. Ним виявився неодноразово судимий за аналогічні злочини 21-річний краматорчанин. Наразі йому повідомлено про підозру у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, та рішенням краматорського суду учора фігуранта було заарештовано.  

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета