Правоохоронці Краматорської зони з «Тайфуну» відпрацьовували тактичну підготовку (ФОТО)

15.10.2016


У Дружківці відбулися практичні навчання працівників Краматорського та Дружківського відділень поліції, що входять до спеціальної групи «Тайфун» та мають відмінну фізичну підготовку і кращі результати зі стрільби.

 

Проведення таких навчань дає можливість відпрацювати навички володіння зброєю та тактики на різній місцевості і при різних умовах та ситуаціях.

Правоохоронці навчалися діяти злагоджено, професійно та оперативно. «Саме такі якості дозволять швидко реагувати на події в екстремальних ситуаціях та сприятимуть якісному виконанню безпосередніх функцій поліції», - впевнені поліцейські.

Під час навчань учасники «Тайфуну» відпрацьовували пересування на відкритій місцевості в складі групи, зачистки приміщень, кімнат і сходових прольотів, бойове злагодження, роботу двійками, трійками.

Нагадаємо, спецгрупи «Тайфун» були створені при кожному відділі поліції області. До них входять досвідчені оперативники. Їхнє завдання – проведення ризикованих спецоперацій та затримання небезпечних злочинців, швидке реагування на зміни оперативної ситуації в регіоні.

 

 

Дружківське відділення поліції

Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета