Поліцейські та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» дарували гарний настрій та презенти на пам'ять.

Наряд поліції Краматорська затримав 35-річного зловмисника, який вирішив вкрасти мідний кабель з горища багатоповерхівки.

Заборонена речовина у молодого чоловіка була виявлена правоохоронцями під час несення служби на вокзалі.

Потерпілі позбулись своїх заощаджень за різними схемами: "блокування банківської картки", інтернет-покупки та визволення родичів з «біди». Загальний збиток склав 537 тисяч гривень.

Сюжети про роботу співробітників Краматорського відділу поліції та правоохоронців регіону.

Затримано 8 розшукуваних злочинців та виявлено 7 осіб, які знаходилися на території України незаконно.

Діти розповіли Ігорю Беспалому про досягнення своєї громадської організації та домовились із ним про подальшу співпрацю.

В наслідок дорожньо-транспортної пригоди 31-річна жінка отримала тілесні ушкодження.

Щирі привітання та гарний настрій співробітникам Краматорського відділу поліції подарували учні ЗОШ №22, серед яких були учасники місцевої "Ліги майбутніх поліцейських".

У трьох сім'ях з категорії "складні життєві обставини" правоохоронцями були виявлені порушення в утриманні та догляді за малолітніми дітьми.

Заступник начальника ГУНП в Донецькій області Павло Алєксєєнко та начальник управління превентивної діяльності зібрали керівників служб, що відповідають за роботу зовнішніх нарядів поліції, усіх територіальних підрозділів, аби заслухати результати службової діяльності за рік.

Потерпілого було виявлено 14 січня, о першій годині ночі з вогнепальним пораненням грудної клітини та правої руки на автомобільній стоянці. Обгрунтоавно підозрюється у вчиненні вказаного злочину мешканець Краматорська БАРАБАНОВ Ігор Юрійович, 04.01.1979 року народження.

За попередніми даними, загоряння сталось через недопалок. Загинули 44 –річний чоловік та 50-річна жінка.

Чоловік пояснив патрулю, що знайшов виявив небезпечну знахідку на вулиці й вирішив забрати її з собою, щоб добровільно здати до поліції.

У Краматорський відділ поліції відбувся «День відкритих дверей». В гості до правоохоронців завітали учні 10 та 11 класів загальноосвітніх шкіл міста. Поліцейські розповіли майбутнім випускникам про свою професію й ознайомили їх з особливостями щоденної служби правоохоронців.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас