Традиційно у п’ятницю на службу з охорони громадського порядку у Краматорську, Дружківці та Олександрівці заступили посилені наряди поліції та представники громадських формувань. Інструктаж сил, задіяних в патрулюванні, пройшов публічно на головних площах міст.

Днями в Краматорську відбулось засідання регіональної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку попередження насильства в сім’ї і протидії торгівлі людьми. У засіданні взяли участь члени ради, представники облдержадміністрації та органів виконавчої влади, правоохоронці і громадські організації.

Через недомовки з батьками хлопчик майже дві доби не ночував вдома. В результаті пошуків працівники ювенальної превенції знайшли його у друзів в Старій частині міста.

Протидія злочинності та попередження тяжких наслідків, блокування небезпеки до того, як загинуть люди, та притягнення до відповідальності зрадників інтересам країни – таке завдання стоїть перед поліцейськими з кримінального блоку в регіоні. Як результат – розкрито всі факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень, а в 91% випадків притягнуто до відповідальності вбивць.

Крадієм транспортного засобу виявився 27-річний знайомий потерпілого, який попередньо допомагав господарю його чинити, а потім вирішив викрасти аби продати. Зловмисника затримано. За вчинений злочин йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Заборонена речовина вилучені, як речові докази та направлені на експертизу для подальших слідчих дій.

Під час рейду співробітників ювенальної поліції Олександрівського відділення поліції, перевірили умови проживання трьох родин де виховується 12 малолітніх дітей. В результаті на байдужих жінок складено адміністративні протоколи та надано час на виправлення ситуації. Одну з матерів направлено на примусове лікування від алкогольної залежності.

Слідчим управлінням під оперативним супроводом співробітників управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, обласного главку поліції за сприяння прокуратури Донецької області зібрано доказову базу відносно 38-річного мешканця Краматорська, який поширював закритими інтернет-каналами відеофайли порнографічного характеру за участі неповнолітніх. Наразі тривають обшукові заходи за місцем мешкання підозрюваного.

Випадкова зустріч із знайомими жінками ледь не коштувала потерпілому життя. В результаті чоловік отримав ножове поранення черевини та потрапив до лікарні.

Колишній співмешканець завітав до жінки аби провідати її, а натомість викрав 1 700 гривень. Більшу частину грошей чоловік встиг витратити на свої потреби. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Дільничними офіцерами Краматорської поліції продовжуються заходи із взаємодії з населенням шляхом проведення сходів та звітів про проведену роботу.

Починаючи з профілактики правопорушень на дорогах до припинення домашнього насильства та порушень публічного порядку – в обласному главку співробітники превенції відзвітували про результати роботи за останні 6 місяців. Загалом було виявлено більше 65 тисяч адміністративних правопорушень.

Під час зустрічі керівник Краматорського відділу поліції разом із начальником служби безпеки КМЄС та спеціалістом оперативного відділу служби безпеки КМЄС в України обговорили питання, щодо одержання інформації про стан безпеки у Краматорську для подальшого оцінювання ризиків безпеки.

Весь цей час 14-річний хлопець перебував на дачі у товариша, де він залишився ночувати без відома своїх батьків. Дізнавшись, що його шукають поліцейські, вирішив більше не жартувати та повернутись до дому.

Днями в с. Велесе на місцевій водоймі учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели інформаційну акцію щодо безпечного знаходження дітей біля води.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас