З них 1871 за адміністративне правопорушення, 164 злочини за які передбачена кримінальна відповідальність.

Про це сьогодні, 21 січня, повідомив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин під час підсумкового брифінгу щодо роботи підрозділу в 2019 році.

Лави Національної поліції чотирьох областей поповнили випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. З них 29 - служитимуть на Донеччині.

«Ваш онук тяжко хворий і йому необхідні гроші для лікування», - саме цим словам повірила жінка. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Інспекторки ювенальної превенції зібрали адміністративні матеріали щодо двох школярок, які змусили своїх знайомих дівчат стати на коліна. Наразі матеріали розглядаються місцевим судом.

Чоловік за місцем мешкання зберігав ємність з під чаю в якій зберігав готовий до споживання канабіс. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

Чоловік через інтернет замовив смарт-годинник та одразу сплатив його повну вартість в сумі 2 200 гривень. Однак своє смарт-замовлення так і не отримав. За фактом шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України.

Біля культових споруд та місць для купання несли службу поліцейські Краматорська, Дружківки та Олександрівки.

Першими в новому році до даного проекту приєднались місцева «Автошкола» та магазин «Автозапчастин». Тепер у закладах є табличка «Тонка синя лінія», яка свідчить про те, що тут підтримують та поважають роботу поліцейських.

Двоє братів-гастролерів приїздили до підконтрольних Україні міст з метою отримання наживи. Майже два місяці фігуранти планували злочин. Поліцейські затримали крадіїв з великою сумою грошей та ювелірними прикрасами.

Впродовж двох днів представники правоохоронних органів, серед яких поліцейські, рятувальники, курсанти провідних навчальних закладів та працівники інших спецслужб, виборювали першість у боротьбі з самбо. Перші місця посіли команди курсантів ДЮІ, співробітники главку поліції Донеччини та рятувальники.

В рамках службової підготовки, інструктор тренінгового центру ГУНП В Донецькій області Денис Кучерявих провів для правоохоронців відділення поліції практичні стрільби з автомату Калашникова.

Ви ще не маєте My Pol? Не чекайте біди, встановлюйте додаток та без зайвих слів майте можливість врятувати своє життя чи оточуючих!!!

Спроба самогубства, пожежа, перекинуте авто - у надзвичайних ситуаціях, за мить до непоправного на порятунок людям приходили поліцейські. Упродовж року правоохоронці врятували більше 30 життів, ризикуючи при цьому власним.

20 січня 2020 року з 11.00 години начальник сектору превенції Олександрівського відділення поліції Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області Іван Янатьєв проведе виїзний прийом громадян в приміщенні Іверської сільської ради, розташованої за адресою: Донецька область, с. Іверське, вул. Центральна, 8.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета