Невідома жінка, яка переходила проїжджу частину у невстановленому місці, внаслідок ДТП померла в лікарні. За даним фактом розпочато досудове розслідування.

Співробітники Олександрівської поліції відвідали засідання організаційного комітету, яке провела селищний голова Людмила Борисевич. Темою зустрічі було обговорення формату та необхідних заходів що стосуються підготовки до святкування Дня селища Олександрівка, що відбудеться 29 вересня у парку «Ювілейний».

Старший інспектор ЮП Олександрівської поліції Ірина Клачкова розповіла дітям про «булінг», вживання алкоголю та тютюну, про відповідальність за кримінальні та адміністративні правопорушення.

Продовжують виконувати свої функції в тісній взаємодії з населенням дільничні офіцери поліції Краматорська. Так, в приміщенні Ясногірської селищної ради відбулась зустріч Максима Шнейдера з мешканцями селища.

За минулу добу троє місцевих жителів стали жертвами інтернет-шахраїв, внаслідок чого, понесли збитки на загальну суму 7 550 гривень та 300 доларів США. За всіма трьома фактами розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 КК України.

Його головна мета - боротьба з дитячою бездоглядністю, попередження насильства в сім’ї, виявлення та припинення таких, явищ як дитяче жебрацтво, порушення прав та соціальних гарантій дітей, а також попередження нещасних випадків.

Сергій Янголенко провів виїзний прийом громадян в одному із селищ Ясинуватського району, що знаходиться на лінії розмежування з окупованою територією, адже відкритість і доступність для громадян це першочергове завдання поліції.

Співробітники ювенальної превенції провели рейд по всім місцям скупчення молоді у місті, аби виявити неповнолітніх, які замість учбового процесу віддають перевагу прогулянкам або іншим не пов’язаним з освітою заняттям.

Нещасний випадок стався через те, що в момент перетину залізничної колії в невстановленому місті 35 – річний чоловік був у навушниках і не чув сигналу електровоза, що наближався. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.

Співробітники ювенальної превенції разом з лігівцями перевірили місця масового скупчення молоді, аби виявити неповнолітніх, які вважають, що отримання освіти не є необхідністю.

Відеолекції, демонстрація зброї та спецзасобів, завантаження мобільного додатку «Поліція 102», та пошук і утилізація «небезпечної знахідки» - все це підготували поліцейські для масштабного заняття з дітьми.

У порушників вилучено майже 1700 одиниць вогнепальної зброї. В поліції Донеччини підбили підсумки роботи дозвільної системи.

Трагедія сталася на подвір’ї приватного будинку. Попередньо відомо, що в руках у господаря розірвалася граната. Крім нього, більше ніхто не постраждав.

19 вересня об 11.00 годині начальник Дружківського відділення поліції Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області Сергій Олександрович Янголенко проведе виїзний прийом громадян в приміщенні центру культури та дозвілля с. Верхньоторецьке по вул. Відродження, 79.

За наказом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва у місті Дружківка, Донецької області 14 вересня 2018 року було проведено оперативно-профілактичні заходи силами Національної поліції та Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета