Рухаючись на велосипеді паралельно з автобусом, 8-річний хлопчик повернув у бік ВАЗа та скоїв зіткнення. Дитина померла на місці. Розпочато досудове розслідування.

Добровільне роззброєння гарантує громадянам звільнення від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї и боєприпасів. А головне – рятує життя.

Глинодобуваюче підприємство компанії VESCO з розмахом відзначили своє професійне свято. Щоб мешканці міста почували себе у безпеці, за порядком громадського порядку слідкували близько 80 правоохоронців.

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» у межах проекту «Комплексний підхід до вирішення гендерно зумовленого насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в Східних регіонах України» провели тренінг для надавачів соціально-психологічних послуг та партнерів проекту UNICEF.

Всеукраїнське відпрацювання з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухівки тривало протягом місяця. Поліцейські прифронтового регіону виявляли диверсійні схованки та максимально блокували шляхи витоку зброї: на блокпостах, вокзалах, у поштових відділеннях. Адже пильність тут – це безпека жителів далеко за межами Донеччини.

Співробітниками Дружківського відділення поліції продовжуються заходи із взаємодії з населенням шляхом проведення сходів громадян та звітів про проведену роботу.

Традиційно у п’ятницю на маршрути патрулювання публічно заступили співробітників поліції. Завдання правоохоронців – попереджувати теракти та інші злочини, охороняти громадський порядок і надавати допомогу людям.

Правоохоронці оточили небезпечну зону і знешкодили небезпечний боєприпас.

Шляхом проведення сходів на території обслуговування правоохоронці підвищують рівень взаємодії з населенням

31 травня об 11.00 годині т.в.о. начальника Дружківського відділення поліції Краматорського ВП ГУ НП в Донецькій області майор поліції Янголенко Сергій Олександрович проведе виїзний прийом громадян в приміщенні Желаннівської сільської ради Ясинуватського району по вул. Центральна, 87.

Правоохоронці при виконанні службових обов’язків керуються нормами чинного законодавства. Тому поліцейському вкрай важливо бути обізнаним із останніми змінами в законодавстві. Більше дізнатись про всі аспекти у даному напрямку роботи правоохоронцям допомогла начальник Дружківського бюро правової допомоги Інна Куракіна.

Щоб діти, їх батьки та вчителі почувалися в безпеці під час проведення урочистих заходів з нагоди святкування останього дзвоника, правоохоронці Краматорська були максимально задіяні на охорону публічної безпеки та порядку. Під час проведення шкільних свят жодного правопорушення громадського порядку виявлено та допущено не було.

Щочетверга в кожному територіальному органі поліції з правоохоронцями проводяться комплексні заняття, які організовані згідно з новими критеріями до професійної підготовки співробітників Нацполіції. Під час чергових занять поліцейські вивчали різні моделі застосування сили та вдосконалювали фізичну підготовку.

Протягом 2017 року троє осіб під приводом оформлення пенсій жителям тимчасово непідконтрольної території України залишили без грошей більше 200 людей. Під час реалізації чергової афери, однак вже за іншим сценарієм, усіх зловмисників було затримано співробітниками управління карного розшуку ГУНП в Донецькій області, слідчого управління та представниками Служби безпеки України.

За допомогою у вирішенні особистих питань до начальника Краматорського відділу поліції завітали місцеві мешканці. Кожне звернення було взято на контроль.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас